Reklamní sdělení
Šatoli.cz - šijeme kvalitněhttps://www.satoli.czSvatební doplňky, kapsáře na zeď, kapsáře do školky, ubrousky na svačinu, zakázkové šití.
Celostní koučink Písekhttps://www.morionlight.comKoučink, kraniosakrální terapie, tkáňové soli, Bachovy esence, produkty Finclub
Svetsingle-svět osamělýchhttps://www.svet-single.czSvět osamělých lidí.Poznatky a rady.

Naším cílem je spokojený zákazník.

Prodejem zvířete naše kontakt s vámi nekončí, ale začíná. Vždy jsme připraveni vám pomoci radou, pokud se objeví nějaký problém u vámi zakoupeného zvířete, budeme problém řešit. Samozřejmostí i to, že si můžete prohlédnout náše chovné zařízení a zvířata, kde určitě naleznete spoustu inspirace k vašemu chovu.   

 

 

Dobrý den, Velmi mě těší, že mohu od vás přejímat informace o chovu hadů (a myslím, že nejen jich). Vaše stránky skýtají mnoho informací a potěšení (přiznám se že na jednoho určitého hada chodím koukat dennodenně a zoufale slintám, protože mi činí potíže přesvědčit osazenstvo mojí domacnosti že 7 hadů je málo, že tohodle jednoho nutně potřebuju úplně nejvíc..... Oni mi to prostě nevěří :) Ale až je přemluvím, tak ho mít budu (jestli mi ho teda někdo nevyfoukne před nosem) a pak bych velice ráda provedla inspekční výukovou cestu k vám, abych se co možná nejlíp ponaučila jak se k chovu postavit co možná nejlépe. Už se mi stalo mnohokrát, že mi byly dány informace, kter& eacute; rozhodně neslouží ku prospěchu ani chovateli a ani hadům (viz třeba doporučení kokosového lignocelu jako podestýlky, doporučení zavedení osvětlení UVB pro hada jako prevenci křivice a pod....), bohužel podobných "odborníků" je všude jak naseto. Proto ještě jednou díky za váš Web a za čas strávený pomocí nám začínajícím.

Lada Kaksová

 

Jednou jsem jako začátečník pořídil hada Hroznýše Královského od neověřeného chovatele na burze a tento počin se ukázal jako velká chyba. Chovatel už se mi nikdy neozval a telefon nezvedal. Musel jsem tedy pro cenné rady oslovit jiného. Po pár letech jsem chtěl pořídit další hady, tentokrát Užovky červené, tak jsem začal pátrat a hledat různé reference na opravdu dobré a spolehlivé chovatele. Hodně chvály jsem našel na pana Pálku, který je ve světě Užovek opravdu dobře známý. Po prvním telefonátu mi bylo jasné, že chci užovky od něj. Byl zrovna v práci a přesto se mi po telefonu plně věnoval, nechtěl mě hned odbýt a byl velmi ochotný. Domluvili jsme tedy termín, kdy si pro hady přijedu. Pro hady jsem jel přes 200 km a cesta se mi velmi vyplatila. Místo plánovaného jednoho, maximálně dvou hadů jsem nakonec odvezl 4 opravdu nádherné výstavní užovky. Pan Pálka se mi plně věnoval i přesto, že měl spoustu práce s přípravami a den před burzou v Ostravě, kde mohl hadů prodat několikanásobně více a přesto se zabýval pouze jedním otravným zdržujícím zákazníkem, od kterého nemohl čekat žádný zisk :-) I tohle svědčí o kvalitě nejen chovatele, ale i člověka samotného. Je to příklad chovatele, který se nehoní za ziskem, ale jde mu o spokojeného zákazníka. K hadům jsem zdarma dostal živá holátka a samozřejmě cenné rady. Prodejem hadů ze strany pana Pálky však jeho ochota neskončila. V případě potřeby se mi i nadále kdykoli věnuje.

Libor Skalský

 

Hledali jsme zkušeného, odpovědného, ochotného chovatele a NAŠLI. Pořízením mladé užovky z chovu pana Pálky jsme získali hadičku ve 100% kondici.....bezproblémové krmení i svlek... vřele doporučuji.

Milan Kolesnáč

 

Děkuji za všechny hady, kteří vždy byli ve skvělé kondici. Vždy byla s tímto chovatelem výborná komunikace.

Luboš Gutwald

 

Dobrý den, s hadíky od pana Pálky jsem maximálně spokojen. Beru od něj hadíky již třetí rok (po více jak 40 letech jsem z akvaristiky přešel na hady) a nemá to chybu. Všechny "hadice" co jsem od něj koupil (kolem 10 ks), byly rozkrmené a zdravé a krasavci. Domluva s panem Lubošem Pálkou je perfektní. Je to člověk, který o tom "NĚCO" ví a nenechá si to pro sebe. Dokáže poradit s problémy, které zákonitě při chovu živých zvířat vzniknou. Určitě doporučuji všem kdo si chtějí pořídit hadíka, podívat se na internetové stránky pana Pálky a vybírat. Pak stačí zvednout telefon a poznáte sami perfektní přístup a jednání! S pozdravem Michal Zátka, a ať se Vám všem daří při chovu těchto úžasných zvířat.

Michal Zátka

 

Za sebe mohu pana Pálku jen doporučit. Jsem začínající chovatel, který s plazy obecně měl před pořízením první užovky nulové zkušenosti. V začátcích mi velmi pomohl nejen jeho e-book, ale také trpělivost, s jakou odpovídal na všechny mé začátečnické dotazy. Byl zde pro mne s radou, když jedno mé hádě, vlivem změny prostředí nechtělo zpočátku žrát, aktivně se zajímal o vývoj situace tak, aby vše dobře dopadlo a had mohl prospívat a růst. Doporučuji jej každému, kdo by chtěl s hobby chovem, stejně, jako já, začít a bojí se, zda má dost zkušeností v případě, že by nastal jakýkoli problém. Oba mnou pořízení hadi jsou zdraví, čilí, krásně vybarvení a v perfektní kondici.

Soňa Wronová.

 

Bral jsem od Vás pouze jednu korálovku a právě proto sem napíšu recenzi. Jednoduše jsem si vybral a zarezervoval na exotiku do Prahy. Na burze jsem nešel ani dovnitř, pouze jsem zavolal a během snad 3 minut jsem se stal majitelem hadice. Vše proběhlo od výběru na www až po předání a několika rad bez jakéhokoli problému. Zvíře je krásné, baští holata a má se čile k světu. Rozhodl jsem se sem napsat a to i z důvodů že mě prodejce po koupi sám několikrát kontaktoval a zjišťoval jak se hadici daří, zda není nějaký problém a popřípadně jestli může jakkoli pomoci. V dnešní době kdy je vše o penězích, rychle prodat, zisku, barvičkách mě tento přístup docela příjemně zaskočil, tím spíše že opravdových poctivých chovatelů kvapem ubývá. Už totiž vše do podrobna vytisklá etiketa na krabičce mluvila za vše. Abych to moc nenatahoval, užovky a korálovky jsou pouze mojí velmi okrajovou záležitostí ale tohoto chovatele mohu vřele doporučit a to jak kvalitou zvířat, tak následným servisem okolo prodaného zvířete. A pro klasické české hnidopichy bych rád podotknul že moje setkání s tímto chovatelem bylo první a snad nééééé poslední. Zdraví Roman Kříž

Roman Kříž

 

Dobrý den , jsem začátečník ale také bych se ráda připojila....Vše začalo jednou ve Vídni, kdy jsem si myslela že jsem si do chovu od jednoho nejmenovaného chovatele pořídila korálovku kalifornskou, se kterými moje vášeň počala . Po příjezdu domů jsem ale zjistila že chovatel využil mé začátečnické neznalosti a prodaný had nebyla Korálovka ... pátrala jsem po internetu kdo by mi mohl pomoci zjistit co to vlastně mám .... Narazila jsem na pana Pálku a poprosila ho o pomoc ....obratem mi přišla zprava od pana Pálky který byl už na poprvé velmi ochotný ,že se jedná o užovku červenou ..... Dlouho jsem rozmýšlela jestli si ji ponechat, poněvadž jsem jako začátečník více druhů nechtěla ...po velmi dobrém pouvažováni jsem spolu z přítelem došla k názoru že ji proste nemohu dát pryč , a rozhodla se koupit k ni samečka ....Jelikož jsem si z prvního jednání z panem Palkou byla jista že jeho ochota a chovatelské zkušenosti jsou opravdu jedinečné rozhodla jsem se pana Pálku kontaktovat ještě jednou ...Pan Pálka aniž by mne tenkrát opravdu znal, se mnou mé rozhodnuti sdílel a upřímně se radoval...Aniž by mi něco že svého chovu nutil mi okamžitě a velmi přesně poradil jaky sameček by byl nejvhodnější ...poradil mi a já hledala dal ....jelikož jsem se i v genetice nevyznala jsem ještě několikrát pana Pálku kontaktovala a prosila o radu ....jeho ochota vydržet mé stálé bombardování mne velice uchvátila...abychom nečetli moc dlouho dopadlo to tak že v mém chovu mám v současnosti více zvířat od pana Pálky o kterém jsem velice přesvědčena po lidské i chovatelské stránce ...pan Pálka a jeho zvířata se těší největšího zdraví a péče což mi potvrdila i osobní návštěva u něj ... Pana Pálku mohu jen a jen doporučit jak po lidské stránce tak i po stránce chovatelské ... Jeho neustálá ochota a pomoc jsou mi moc velkou oporou !!!! MOC DĚKUJI LUBO :-)

Katka Králová

 

Stránky jsou krásně přehledné a aktuální, takže si nejde vybrat hadíka, který je již prodaný, což se mi na mnohých stránkách stalo. Od pana Lubomíra Pálky mám již 2 hadíky (užovky červené) a v budoucnu budeme brát ještě heterodony. Při koupi jsem dostala užitečné rady ohledně chovu a jejich genetiky. Taky jsem dostala instrukci, že kdyby se cokoliv s hady dělo, ať se neváhám ozvat. To mě mile potěšilo, protože většina chovatelů jen zvířátko prodá a dál se nestará, co s ním bude. Určitě doporučuji koupit hadíka od vstřícného chovatele jakým je například pan Lubomír, který začátečníkům ochotně pomůže.

Miki Svobodová

 

Vaše stránky patří mezi nejlepší,které jsem na netu našel. Jsou přehledné, každý si najde co potřebuje, označení již prodaných zvířat, kvalitní foto atd. atd. Od pana Pálky mám dvě užovky červené, jednu již druhým rokem a teď novou zhruba měsíc. Vůbec jsem neuvažoval, že bych si druhou užovku koupil od někoho jiného. Ať již se jedná o sortiment nabízených hadů, nebo o zkušenost s první užovkou, komunikace s chovatelem, výběr byl prostě jasný. Jak první tak i teď nová užovka jsou v perfektním zdravotním stavu, přijímání potravy je ukázkové, pravidelné svleky, prostě mohu jen doporučit.

Karel Matoušek

 

Moc dobrá komunikace a ochota poradit s chovem i po zakoupení hada. Vřele doporučuji :).

Nutriční specialista Mgr. Petra Rejzková, Dis.

 

Jsem velice ráda, že jsem si pořídila hady právě u pana Pálky. Mám i jiné od dalších chovatelů, ale jen tady jsem se setkala s neuvěřitelnou péčí a velkou zpětnou vazbou i po koupi. Výborný chovatel, který se rád podělí o své znalosti a pomůže se vším možným, to je k nezaplacení :) Jistě si do budoucna ještě pár hadů právě od pana Pálky pořídím.

Mirka Cábová